Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

FALSTART...

• autor: Boti16, 2010-09-02 20:36

Przed meczem z Orłem Czemierniki prawie wszyscy byli pewni zwycięstwa. Niestety beniaminek klasy "A" okazał się całkiem solidnym zespołem, przy pomocy naszych zawodników zdołał strzelić nam 8 bramek. Nie tak to miało wyglądać...

Orzeł Czemierniki - BIZON JELENIEC 8:1 (2:0)

Bramka dla BJ : Marcin Kabat

Bizon-Kamil Sprycha, Paweł Klimek, Tomasz Sokołowski, Krzysztof Osiak, Łukasz Walo, Mariusz Ciołek, Jakub Bącik (Przemysław Kąkol), Marcin Kabat, Michał Botwina (Sebastian Stolarczyk), Damian Botwina, Darek Jamborski (Tomasz Jamborski)

Pierwsze 45 minut zaczeło się fatalnie pierwsza minuta i gol dla gospodarzy. Bizon atakowal probowal ,ale nic nie wychodziło Orzeł kontratakował i pierwsza połowa skonczyła się wynikiem 2-0.

W drugiej połowie gra Bizona całkiem siadła znowu bramka tuż po gwizdku.. Potem nastepna, i nastęna.. aż do ośmiu . Bizon było stać tylko na honorową bramkę którą zdobył Marcin Kabat. Jeleniecki klub nie miał dzisiaj niczego.. Zaczynając od bramkarza kończąc na ataku. Błedy obrony i nie wykorzystane setki raziły w oczy. Tak grając nie moża nawet marzyć o wygranym meczu a co dopiero o awansie. Kolejnym rywalem Bizona będzie Jata.. Ten mecz trzeba wygrać.